W pierścionkach zaręczynowych kamienie szlachetne

Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe, dzisiejsi konsumenci są nieco przytłoczeni. Jeśli tak, jaki wzór powinieneś wybrać? Alternatywnie możesz otrzymać nowoczesny pierścionek z oryginalnym kamieniem szlachetnym. Opcji jest wiele, warto przyjrzeć się tym najbardziej popularnym!

Misterny urok klasyki

Trudno pobić klasyczne pierścionki zaręczynowe z żółtego lub białego złota 585 pod względem jakości/ceny, ponieważ są eleganckie, ponadczasowe i trwałe. W tradycyjnych pierścionkach zaręczynowych przeważają diamenty ze względu na swój niezwykły blask, kształt i długowieczność. Należy pamiętać, że diamenty mają największą wartość w skali Mohsa, co oznacza, że ​​tylko inny diament może zarysować diament. Klasyczny pierścionek zaręczynowy to taki, w którym brylant jest osadzony w koronie – te pierścionki są widoczne na dłoni, całkowicie pasują do obrączek i doskonale eksponują kamień.

Biżuteria dla nowoczesnej przyszłej panny młodej

Poszukując wyjątkowego pierścionka, warto zwrócić uwagę na aktualną biżuterię. Wykorzystują różowe lub czarne złoto, a także wyjątkowe kamienie szlachetne, które pod względem walorów estetycznych dorównują diamentom lub je przewyższają. W nowoczesnych pierścionkach cenne kamienie, takie jak szafiry, rzadkie tanzanity i szmaragdy, mogą być używane samodzielnie lub w połączeniu z małymi brylantami lub kamieniami półszlachetnymi. W przeciwieństwie do tradycyjnych pierścieni, stosuje się również cięcia markizowe, owalne, poduszkowe i gruszkowe.

Related Posts