Pierścionki zaręczynowe, które są charakterystyczne

Powtarzaj projektantów biżuterii, wybór pierścionka zaręczynowego nie powinien być przypadkowy. Taki pierścionek to wyraz emocji, a także biżuteria, którą będziemy nosić na co dzień. Jaki pierścionek wybrać, by zachwycał nie tylko wybrankę serca, ale też był najatrakcyjniejszym dodatkiem do dłoni przez długie lata?

Pierścionek z brylantem – nowa interpretacja klasyki!

Bez wątpienia największą popularnością cieszą się złote pierścionki zaręczynowe z brylantami. Wybór diamentu nie jest przypadkowy: jest to kamień o najwyższym stopniu odporności na uszkodzenia w skali Mohsa. Oznacza to, że jedyną rzeczą, która może zarysować diament, jest inny diament. Różnorodność dostępnych pierścionków z brylantami jest prawie nieograniczona; najbardziej popularna jest biżuteria o szlifie diamentowym, która pięknie prezentuje się w połączeniu z wysoką koroną. Temat pierścionków z brylantami o szlifie szmaragdowym lub markizie jest w ostatnich latach coraz bardziej popularny.

Tanzanity, szafiry, szmaragdy i inne kamienie szlachetne…

Pierścionki zaręczynowe zawierają klejnoty inne niż diamenty. Kupując unikatową biżuterię, warto rozważyć inne kamienie szlachetne, samodzielnie lub w otoczeniu małych diamentów. Szafiry zyskały na popularności, ponieważ występują w różnych odcieniach, z których najpopularniejsze to ciemnoniebieskie kamienie. Pierścionki z tanzanitem są szczególnie popularne, ponieważ te kamienie są niezwykle rzadkie, dzięki czemu wybranka serca, która otrzyma taki pierścionek, poczuje się wyjątkowo! Szmaragd, który słynie z pięknego zielonego odcienia i może być połączony z białym złotem, będzie również atrakcyjnym kamieniem.

Related Posts