Obrączki z soczewką

Krótko po zaręczynach narzeczeni spotykają się z licznymi pytaniami o termin ślubu. Bliscy często oczekują, że ceremonia odbędzie się już w najbliższych miesiącach. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ planowanie wesela to ciężki kawałek chleba. Na liście spraw do załatwienia znajduje się sala, zespół, stworzenie listy gości i wiele innych ważnych kwestii. Obrączki ślubne są często niesłusznie pomijane. Parom wydaje się, że wybranie pierścionków to bułka z masłem. W rzeczywistości, zakup wymarzonych symboli małżeństwa potrafi być niezwykle problematyczny. Ciekawą opcją, która przekonuje do siebie coraz większą liczbę konsumentów są obrączki z soczewką. Występuje ona w pierścionkach o okrągłym profilu, stąd eliptyczny kształt przekroju. Tego typu obrączki mają wiele zalet, dlatego z dnia na dzień zyskują kolejnych miłośników. Warto zwrócić na nie uwagę podczas wizyty u jubilera. 

Zalety obrączek z soczewką

Najważniejszym aspektem, który zachęca przyszłych małżonków do wyboru obrączek ślubnych z soczewką jest wygoda. Zaokrąglone krawędzie sprawiają, że nasza skóra ma kontakt ze znacznie mniejszą ilością metalu. Dzięki temu, istnieje niezwykle nikła szansa na powstanie otarć, czy odparzeń. Nie sposób zaprzeczyć, że każda para chce, aby wybrane przez nich złote krążki były komfortowe w noszeniu. W końcu symbol małżeństwa powinien nieustannie zdobić dłonie małżonków. Obrączki, które powodują dyskomfort potrafią skutecznie zepsuć nastroje nowożeńców. Przecież oprócz dużego znaczenia mentalnego, mają one także sporą wartość materialną. Nikt nie chce wydać ogromnej sumy na biżuterię, która przez spowodowanie rozgoryczenia, trafi do szafy. 

Czy złoto jest dobrym wyborem?

Kolejnym dylematem, który staje na drodze przyszłych małżonków jest wybór kruszca. Królujące w jubilerstwie złoto kusi swoim blaskiem, ale odstrasza ceną. Czy warto je wybrać? Odpowiedź nie zadowoli osób, które chcą zaoszczędzić. Złoto jest doskonałym wyborem nie tylko podczas zakupu obrączek, ale także pierścionka zaręczynowego. Cechuje go niezwykła trwałość i elegancki wygląd. W przeciwieństwie do znacznie tańszego srebra, zachowa swoje piękno na długo. 

Related Posts