Obrączki bezszwowe stają się coraz bardziej popularne wśród panien młodych.

Wybór obrączek, które są symbolem rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu, to kluczowy krok w przygotowaniach do ślubu. Do zakupu pierścionka należy podchodzić ostrożnie. Zgodnie z założeniem, obrączki powinny być noszone przez parę na co dzień przez wiele lat. Powinny być wykonane ze złota o odpowiedniej czystości, aby nie ulegały degradacji pod wpływem użytkowania i narażenia na czynniki zewnętrzne (optymalnie 585). Okazuje się, że istotnym czynnikiem do rozważenia jest również technika wytwarzania. Obrączki bezszwowe to modna alternatywa dla tradycyjnych form. Co to jest pod tą nazwą? Dlaczego warto postawić na takie rozwiązanie? Sprawdź!

Czym dokładnie są bezszwowe obrączki ślubne?

Standardowe obrączki ze szwem (lutowane) są wykonane z płaskiego paska, który został zwinięty w okrąg. Podczas procedury lutowania końce są ze sobą lutowane. Kolejny, bardziej zaawansowany proces produkcyjny staje się coraz bardziej powszechny. Bezszwowe obrączki ślubne nie mają żadnych połączeń zewnętrznych. Od początku mają wygląd pojedynczego pierścienia. Rewolucyjny proces produkcji pozwala na wykonanie trwałego wyrobu jubilerskiego, który w przeciwieństwie do wersji lutowanych nie pęknie. Obrączki wykonane w ten sposób słyną z wyjątkowej trwałości. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości nie odkształcają się, a co najważniejsze nie spłaszczają się, jak to często bywa przy lutowanych obrączkach.
Koniec z bólami głowy związanymi ze zmianą rozmiaru.
Rozmiar naszych palców przez lata znacznie ewoluował. Osoby, które z dumą noszą bezszwową obrączkę, mogą w przyszłości obniżyć lub podnieść rozmiar pierścionka bez obaw o pęknięcie pierścionka.

Wyglądy, które są przyjemne

Bezszwowe obrączki ślubne są dostępne w różnych stylach i wzorach. Możesz wybierać między cienkimi i grubymi wariantami płaskimi, półokrągłymi i fazowanymi. Obrączki ślubne mogą być również ozdobione kamieniami szlachetnymi i na życzenie pamiątkowym napisem.

Related Posts