Najlepszy kumpel kobiety!

Biżuteria z diamentami to wspaniały prezent dla naszych bliskich. Szeroki asortyment pierścionków, kolczyków i wisiorków pozwala użytkownikom dostosować swoje zakupy. Co to jest diament i dlaczego jest tak cenny?

Urok diamentów

Proste wyjaśnienie jest takie, że diamenty są ponadczasowe. Większość dostępnych kamieni jest bezbarwna i dobrze komponuje się z żółtym lub białym złotem. Ten pierścionek pasuje do każdego stroju i można go nosić. Diamenty mają najwyższą ocenę twardości Mohsa spośród wszystkich kamieni szlachetnych. W praktyce oznacza to, że tylko inny diament może zarysować diament. Marylin Monroe w swojej słynnej piosence śpiewała, że ​​diamenty są „najlepszym przyjacielem każdej dziewczyny”.

Klasyczny czy współczesny pierścionek zaręczynowy z brylantem?

Duży asortyment pierścionków z brylantami utrudnia podejmowanie szybkich decyzji. Projektanci proponują tradycyjne pierścionki z wysoką diamentową koroną. Te wersje wyglądają wspaniale z konwencjonalną obrączką i wyróżniają się na dłoni. Wśród klasycznych pierścionków są te z małymi brylantami w linii, które są płaskie i preferowane przez wiele pań do codziennego użytku (brak w nich wystających elementów). Współczesny pierścionek z brylantem może mieć unikalny szlif (markiza, poduszka, gruszka), a także przepiękny czarny diament.

Related Posts