Dwudziesta rocznica ślubu

Planowanie ślubu i wesela to bardzo czasochłonny proces, który wymaga od Młodych wielkiego zaangażowania. Dni przepełnione obowiązkami mijają nieubłaganie i lada moment, nadchodzi ślubny poranek. Ceremonia upływa w stresującej atmosferze, a następująca po niej impreza mija szybciej niż się spodziewaliście. W mgnieniu oka przemijają kolejne lata i zanim się obejrzycie następuje dwudziesta, porcelanowa rocznica ślubu. Jest niezwykle szczególna, ponieważ stanowi pierwszy jubileusz, w trakcie którego wasze małżeństwo jest już pełnoletnie. Jej nazwa odnosi się do nieszlachetnego rodzaju ceramiki. Świadczy to o niezwykłej więzi, która po tylu latach łączy męża i żonę. Z każdym dniem staje się ona coraz bardziej wyjątkowa, dlatego corocznie otrzymuje porządniejsze miano. 

Jak świętować dwudziestą rocznicę?

Jubileuszowe gody małżeńskie zasługują na celebrację. Z tak wyjątkowej okazji należy cieszyć się w gronie najbliższych, dlatego warto zorganizować przyjęcie. W zależności od waszych preferencji może być to rodzinny grill, odświętny obiad lub szalona impreza. Każdy ze scenariuszy będzie doskonały, ponieważ pozwoli wam na wspominanie wesela w swoim ulubionym towarzystwie. Warto zorganizować w trakcie spotkania projekcję waszego ślubnego wideo. Będzie to doskonała rozrywka zarówno dla was, jak i dla gości weselnych, którzy po tylu latach będą mogli zobaczyć swoje taneczne popisy. Taki seans z pewnością będzie obfitował w masę śmiechu i łez wzruszenia. 

Prezent na dwudziestą rocznicę ślubu

Wyjątkowa okazja, jaką jest dwudziesta rocznica ślubu powinna wiązać się z równie wyjątkowym upominkiem. Najtrafniejszym, drobnym prezentem będzie odrestaurowanie pierścionka zaręczynowego i obrączki ślubnej. Wyroby jubilerskie straciły swój blask po tak długim czasie użytkowania, dlatego należy im go przywrócić. Warto zainwestować także w podarunek nawiązujący do nazwy godów małżeńskich. Porcelanowa zastawa stołowa lub zestaw eleganckich filiżanek będzie służył wam na wieki. 

Related Posts